oST

1. samm

Katastrinumber

Katastrinumber

Selleks, et teha teile pakkumist metsa või maa ostuks, vajame Teie kinnistu katastrinumbrit. Katastrinumber aitab meil saada müügiks pakutava maa ja metsa kohta informatsiooni avalikest registritest. Tänu katastrinumbrile saame minna kohapeale ja vaadata kinnistu üle, et teha täpne hinnang ning koostada hinnapakkumine.

2. samm

Hinnapakkumine

Hinnapakkumine

Ligikaudse hinnapakkumise teeme Teilt saadud informatsiooni põhjal. Lõpliku hinnapakkumise koostame aga pärast Teie kinnistul käimist ja selle täpset hindamist. Hinnapakkumised koostame Teile alati tasuta, sõltumata sellest, kas metsa kohta on eelnevalt olemas takseerkirjeldus või puuduvad igasugused andmed. Ostame nii kinnistuid, mida ei ole raiutud ega hooldatud, kui ka neid, millel on raied tehtud.

3. samm

Tehing

Metsa müük

Kinnistute ostul ei takista meid hüpoteegid või servituudid! Müües oma metsa meile, võite olla kindlad, et Ökoteh majandab seda heaperemehelikult ja vastutustundlikult. Ökoteh maksab Teile kinnistu eest kohe, kui oleme tehingu hinna ja tingimuste osas kokku leppinud. Kinnistul võivad olla hooned või rajatised – meie poolt kinnistu ostul pole takistuseks hüpoteek ega looduskaitselised piirangud. Võime osta ka osa Teie kinnistust, teostame vajadusel maakorralduslikud toiminguid.

Arvestame Teie soovide ja vajadustega ning pakume individuaalseid lahendusi. Võtke julgelt ühendust!

KONTAKT

ÖKOTEH OÜ
Registrikood: 10085210
Juriidiline aadress: Tiigi 61B Tartu 50410
Mobiiltelefon: +372 5056829
E-post: olev@okoteh.ee

ÖKOTEH TOETAB

© 2021 | Ökoteh OÜ